Wybierz rodzaj farby

PISTOLET MALARSKI WAGNER W600

PISTOLET MALARSKI WAGNER W600 WoodPerfect

Pistolet do malowania drewna.

Pistolet malarski WAGNER W600 jest idealny do malowania farbami ściennymi, ługami i środkami powłowkowymi (także zawierającymi kwasy), rozpuszczalnikowymi i wodorozcieńczalnymi lakierami i farbami podkładowymi, także dwuskładnikowymi. Pistolet malarski W600 jest urządzeniem do malowania w technologii HVLP z oddzieloną turbiną. Zastosowana technologia HVLP zapewnia minimalne pylenie, które pozwala na pracę na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczenia i uzyskanie perfekcyjnie pomalowanej powierzchni w krótkim czasie.

Specyfikacja techniczna

Rodzaj farby

Dokumenty do pobrania

Akcesoria

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne
Wielkość prac
S-M
Wydajność
5mkw w 12min
Maks. lepkość farby
Maks. lepkość farby

Lepkość to grubość farby. Im grubsza farba tym wyższa lepkość. dla lakierów podawana: w DIN-sec, dla farb ściennych: podawana w mPas (lub Kreps). Szczegółowe informacje znajdziesz w FAQ.
90 DIN/s
Moc atomizacji
Moc atomizacji

Wskaźnik wydajności i  możliwych zastosowań pistoletu natryskowego. Mniejsza moc atomizacji jest odpowiednia do większych prac, takich jak malowanie płotu, natomiast mniejsze prace, takie jak malowanie mebli wymagają pistoletu z większą mocą atomizacji.
65 W
Pobór mocy
Pobór mocy

Moc pobierana przez urządzenie.
280 W
Pojemność zbiornika
800 ml
Długość węża
2,0 m
Numer artykułu
2321777
Zalety
zobacz opisy
Ikona Click&Paint Ikona PerfectSpray lakiery Ikona - minimalne pylenie - pistolety malarskie Ikona - szybkie malowanie - pistolety malarskie Ikona - Łatwe Malowanie Narożników - pistolety malarskie Ikona - Perfekcyjne Krycie- pistolety malarskie Ikona - Lekkie Urządzenie- pistolety malarskie

Rodzaj farby

Rodzaj farby
Zastosowanie ( --- - idealny; --- - dobry; --- - odpowiedni)
Emalie
---
Impregnaty do drewna
---
Lakierobejce
---
Oleje do drewna
---
Emalie antykorozyjne
---

Akcesoria

Ta strona korzysta z plików cookies