Wybierz rodzaj farby

PISTOLET MALARSKI WAGNER W950

URZĄDZENIE MALARSKIE WAGNER W950 FLEXiO

Uniwersalne urządzenie malarskie do malowania ścian, sufitów, drewna i metalu.

Urządzenie malarskie WAGNER W950 jest idealne do malowania farbami ściennymi: emulsyjnymi, akrylowymi i lateksowymi. Wyjątkowość urządzenia polega na poborze materiału prosto z opakowania. Poza tym przystawka Click&Paint pozwala na zastosowanie wszystkich nasadek natryskowych firmy WAGNER do nakładanie lakierów i farb niekryjących. W zależności od rodzaju nakładanego materiału można zastosować albo lancet, albo nasadkę natryskową. Zastosowana technologia HVLP zapewnia minimalne pylenie, które pozwala na pracę na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczenia i uzyskanie perfekcyjnie pomalowanej powierzchni w krótkim czasie. Regulacja szerokości strumienia oraz ilości podawanego materiału, pozwala na zmniejszenie zużycia farby. W zestawie urządzenie posiada również głowicę do malowania drewna i metalu.

Specyfikacja techniczna

Rodzaj farby

Dokumenty do pobrania

Akcesoria

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne
Wielkość prac
M-XL
Wydajność
15mkw w 5min
Maks. lepkość farby
Maks. lepkość farby

Lepkość to grubość farby. Im grubsza farba tym wyższa lepkość. dla lakierów podawana: w DIN-sec, dla farb ściennych: podawana w mPas (lub Kreps). Szczegółowe informacje znajdziesz w FAQ.
4000 mPas
Moc atomizacji
Moc atomizacji

Wskaźnik wydajności i  możliwych zastosowań pistoletu natryskowego. Mniejsza moc atomizacji jest odpowiednia do większych prac, takich jak malowanie płotu, natomiast mniejsze prace, takie jak malowanie mebli wymagają pistoletu z większą mocą atomizacji.
200 W
Pobór mocy
Pobór mocy

Moc pobierana przez urządzenie.
680 W
Długość węża
3,5 m
Numer artykułu
2361555
Zalety
zobacz opisy
Ikona Click&Paint Ikona PerfectSpray ściany Ikona PerfectSpray lakiery Ikona - minimalne pylenie - pistolety malarskie Ikona - bez rozcieńczania - pistolety malarskie Ikona - Łatwe Malowanie Narożników - pistolety malarskie Ikona - Duży Zasięg - pistolety malarskie Ikona - Pobór Farby z Opakowania - pistolety malarskie Ikona - Samoczyszczenie- pistolety malarskie

Rodzaj farby

Rodzaj farby
Zastosowanie ( --- - idealny; --- - dobry; --- - odpowiedni)
Farby fasadowe
---
Farby ścienne lateksowe
---
Farby ścienne akrylowe
---
Farby ścienne emulsyjne
---
Emalie
---
Impregnaty do drewna
---
Lakierobejce
---
Oleje do drewna
---
Emalie antykorozyjne
---

Akcesoria

Ta strona korzysta z plików cookies